Кафедра проектування та експлуатації електронних апаратів

Мова:

Група студентів кафедри ПЕЕА взяла участь в “Технічному Дні Автоматизації”

Група студентів  кафедри ПЕЕА Харківського національного університету радіоелектроніки на чолі зі старшим викладачем Галкіном Павлом  відвідала київський офіс Schneider Electric в Україні та взяла участь в “Технічному Дні Автоматизації”.

Сьогоднішня зустріч проходила під егідою мотиваційного та просвітницького заходу для популяризації автоматизації серед закладів вищої освіти та мотивації до участі студентів у конкурсі «Schneider Go Green».

ХНУРЕ та ТОВ «Шнейдер Електрік Україна» є партнерами щодо співпраці з питань освіти лише з 2019 року. Тож починаємо налагоджувати плідну співпрацю.

Schneider Electric відомий міжнародний вендор, що представляє  цифрові рішення у сфері керування енергоспоживанням і автоматизації, щоб забезпечити енергоефективність та сталий розвиток. Компанія об’єднує провідні світові енерготехнології, можливості автоматизації в реальному часі, програмне забезпечення й супутні послуги, щоб надавати комплексні рішення для домівок, будівель, центрів обробки даних, об’єктів інфраструктури та промисловості. Також філософія компанії направлена на те, щоб зробити  технологічні процеси й енергоспоживання безпечними та надійними, а також ефективними та екологічними, відкритими та мережевими.

Група студентів  кафедри ПЕЕА  взяла участь в “Технічному Дні Автоматизації”