Кафедра проектування та експлуатації електронних апаратів

Мова:

Вакансії

Інженер-електронік

Інженер-електронік

2020-06-25

Одне з провідних науково-виробничих підприємств України (з 2013 року є приватною структурою) в області розробки, проектування та виробництва складних радіотехнічних систем, в т.ч. космічного та авіаційного призначень, в зв’язку з розширенням штату оголошує набір співробітників на вакансію інженер-електронік.

Умови роботи:

Докладніше
Інженер-радіотехнік (Розробник радіоелектронної апаратури)

Інженер-радіотехнік (Розробник радіоелектронної апаратури)

2020-06-25

Одне з провідних науково-виробничих підприємств України (з 2013 року є приватною структурою) в області розробки, проектування та виробництва складних радіотехнічних систем, в т.ч. космічного та авіаційного призначень, в зв’язку з розширенням штату оголошує набір співробітників на вакансію інженер-радіотехнік

Умови роботи:

Докладніше
MIDDLE EMBEDDED ENGINEER

MIDDLE EMBEDDED ENGINEER

2019-11-28

Ми наймаємо досвідченого вбудованого інженера для розширення команди для наших існуючих клієнтів у автомобільних, розумних містах та сферах теплових проектів підприємств. Усі проекти вимагають розробників із сильним аналітичним складом.

 

Докладніше
SENIOR EMBEDDED ENGINEER

SENIOR EMBEDDED ENGINEER

2019-11-28

Ми запрошуємо досвідченого старшого вбудованого інженера працювати над проектом з нуля.

Проект – це розробка нового модуля Android на базі платформи Mediatek.

Докладніше
QA тестувальник (Київ)

QA тестувальник (Київ)

2019-10-31

Компанія «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» є лідером національного ринку виробництва пристроїв обліку енергоресурсів, а також одним з найбільших підприємств галузі у Східній Європі.

Усі прилади компанії розроблені фахівцями власного конструкторського бюро. І зараз у його команді відкрита вакансія QA тестувальник.

Докладніше
ІНЖЕНЕР З ТЕСТУВАННЯ ВБУДОВАНИХ СИСТЕМ / MANUAL EMBEDDED QA ENGINEER

ІНЖЕНЕР З ТЕСТУВАННЯ ВБУДОВАНИХ СИСТЕМ / MANUAL EMBEDDED QA ENGINEER

2019-10-30

Проект домашньої автоматизації Ezlo – це міжнародний проект, який розвивається в рамках однієї з найпопулярніших і відомих галузей – технології Інтернету речей (IoT).

Компанія eZLO працює в індустрії домашньої автоматизації з власним продуктом – системою розумного будинку, що складається з інтелектуального хаба, веб-додатків і мобільних додатків. Компанія пропонує комплексні рішення для розумного будинку, що дозволяє управляти різними пристроями IoT по протоколу Z-Wave. Додаток сумісний з платформами iOS і Android, а список підтримуваних інтелектуальних пристроїв включає більше тисячі найменувань від десятка брендів. Продукти eZLO дозволяють створювати системи домашньої автоматизації різного розміру і складності. Системи eZLO використовують передові технології зв’язку, такі як BLE і Z-Wave, однак вимагають мінімальних зусиль по налаштуванню.

Докладніше
Сервісний інженер

Сервісний інженер

2019-10-21

Компанія Форпост займаємося розробкою і виробництвом устаткування для активного відпочинку і бізнесу – лазертаг, а також тренажерів і симуляторів для тактичної підготовки особового складу. Про нашу компанію ви можете прочитати   http://hr-forpost.com,  http://lasertag.net/, http://paintball.kharkov.ua, http://spacearena.kh.uahttp://air-bunker.com

Наші побажання:

Докладніше
Інженер-конструктор

Інженер-конструктор

2019-10-21

Нам потрібен інженер-конструктор, який буде займатися розробкою і доопрацюванням нашого обладнання під інтеграцію електроніки. Ми займаємося розробкою і виробництвом устаткування для активного відпочинку і бізнесу – лазертаг, а також тренажерів і симуляторів для тактичної підготовки особового складу. Про нашу компанію ви можете прочитати http://hr-forpost.com,  http://lasertag.net/, http://paintball.kharkov.ua, http://spacearena.kh.uahttp://air-bunker.com

 

Докладніше
Android Developer

Android Developer

2019-10-21

Торгово-виробнича компанія «Форпост», виробник обладнання для розваг і активного відпочинку, запрошує на роботу Android Developer. Ми займаємося розробкою та виробництвом обладнання для активного відпочинку і бізнесу – лазертаг, а також тренажерів і симуляторів для тактичної підготовки особового складу. У нас в розробці два додатки: 

  1. додаток для контролю і підрахунку статистики по ігровим арен, 
  2. додаток, що розробляється для збирання статистики по військовим навчанням із застосуванням нашого обладнання. 

Нашим обладнанням користуються понад 700 компаній по всьому світу: Україна, США, Німеччина, Іспанія, Франція, Італія, Мексика, Чилі, країни СНД та інші. Практично в кожному місті України ви зможете побачити наше обладнання

Докладніше
Програміст АСУТП (Дніпро)

Програміст АСУТП (Дніпро)

2019-10-20

Люди і техніка вже давно працюють поруч. Сучасне виробництво поєднує технологічні лінії і талановитих співробітників для отримання максимального результату.

Ми пропонуємо бути посередником та говорити з автоматизованими лініями та працівниками однією мовою.

Докладніше
Senior Embedded Software Developer (Київ)

Senior Embedded Software Developer (Київ)

2019-10-14

Новітні технології – твоє покликання? Тобі цікаво все, що на передовій науково-технічного прогресу?

Для тебе робота – більше, ніж просто заробляння грошей, це твоє хобі, твоя пристрасть?

Докладніше
Embedded hardware developer (Київ)

Embedded hardware developer (Київ)

2019-10-10

У зв’язку з розвитком і розширенням нашого підприємства ми в пошуку Embedded hardware developer. Приєднуйся до нашої дружньої команди!

Наші побажання до роботи:

Докладніше