Кафедра проектування та експлуатації електронних апаратів

Мова:

Новини

Освітнній онлайн марафон «Вступ 2020 в ХНУРЕ»

Освітнній онлайн марафон «Вступ 2020 в ХНУРЕ»

04.06.2020

Вибір майбутньої професії відповідальний крок! Твоє майбутнє – в твоїх руках!

Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих! Зустрінься з викладачами кафедр, студентами та випускниками нашого університету на Освітньому онлайн марафоні «Вступ 2020 в ХНУРЕ» кожного дня з 9 по 15 червня з 10 години на каналі NURE TV, де ти дізнаєшся про особливості навчання на всіх освітніх програмах ХНУРЕ, зможеш поставити прямі запитання тим, хто буде тебе вчити, або вже вчиться, чи вже отримав диплом, та обери саме свою освітню програму, за якою будеш навчатись в Першому серед кращих.
Також під час трансляції тебе чекають круті подарунки від ХНУРЕ, Приймальної комісії та Наукового парку Синергія.

Докладніше
Викладач ПЕЕА захистив честь кафедри  у грі Що? Де? Коли?

Викладач ПЕЕА захистив честь кафедри у грі Що? Де? Коли?

27.05.2020

Сьогодні 27.05.2020 в 18:00 відбувся довгоочікуваний турнір ОЧГК з шістьма викладачами ХНУРЕ!

Старший викладач кафедри ПЕЕА Павло Галкін був у складі команди, яка прийняла ввиклик глядачів і ризикнула зіграти в онлайн Що? Де? Коли? Подивитися, що з цього вийшло ви можете на записі прямої трансляції гри на каналі NURE TV.

Докладніше
Пом’якшення карантину поки що “не зачепить” ХНУРЕ

Пом’якшення карантину поки що “не зачепить” ХНУРЕ

22.05.2020

У ніч з 21 на 22 травня Кабінет міністрів опублікував нову постанову про введення адаптивного (послабленого) карантину. Нова постанова № 392, прийнята 20 травня і носить назву «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Повний текст можна переглянути за посиланням.

Так, найшвидше — 25 травня — відкриють лише дитячі садочки. Решту заходів перенесли 1 червня.

Докладніше
24 травня о 10:00 відбудеться  День відкритих дверей «On-line NURE»

24 травня о 10:00 відбудеться День відкритих дверей «On-line NURE»

19.05.2020

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує  24 травня о 10:00 на День відкритих дверей «On-line NURE», який буде транслюватися в онлайн режимі на каналі NURE TV. Відмічай цей день в календарі, і ти дізнаєшся про всі особливості вступу 2020, познайомишься з університетом, подивишся презентації факультетів та спеціальностей, зможеш поставити питання представникам приймальної комісії. Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!

А поки ти чекаєш, маєш час самостійно познайомитися зі спеціальностями, які є в нашому університеті:

Докладніше
Компанія Cypress Semiconductor запрошує студентів взяти участь у літній програмі розробки Embedded-проектів

Компанія Cypress Semiconductor запрошує студентів взяти участь у літній програмі розробки Embedded-проектів

06.05.2020

Cypress Semiconductor запрошує студентів взяти участь у літній програмі розробки проектів у галузі Embedded. Запрошуйте своїх друзів та одногрупників, адже разом цікавіше!

Що отримує учасник?

Докладніше
Загальнонаціональний карантин подовжено

Загальнонаціональний карантин подовжено

05.05.2020

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.

“Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року”, – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Докладніше
Викладачі та студенти кафедри ПЕЕА прийняли участь у Вебінарі ТОВ Фенікс Контакт

Викладачі та студенти кафедри ПЕЕА прийняли участь у Вебінарі ТОВ Фенікс Контакт

16.04.2020

Викладачі та студенти кафедри ПЕЕА прийняли участь у Вебінарі міжнародної компанії Phoenix Contact під назвою “Нові продукти 2020. Промислова електроніка” де було представлено новинки виробника, а саме: пристрої моніторингу перенапруг та захисту обладнання, блоки живлення, таймери, пристрої енергоменеджменту. Посилання на каталог 2020 р.

Компанія Phoenix Contact — лідер у галузі з’єднувальних технологій, електроніки та автоматизації на шляху до розумного світу. 

Докладніше
Український літак “Мрія” перевіз до Польщі рекордний медичний вантаж, долучившись до боротьби з COVID-19

Український літак “Мрія” перевіз до Польщі рекордний медичний вантаж, долучившись до боротьби з COVID-19

15.04.2020

За посадкою Ан-225 «Мріі» в аеропорту Шопена в Варшаві спостерігали онлайн близько 80 тисяч людей

Літак Ан-225 “Мрія” перевіз рекордний вантаж медичних засобів, долучившись до боротьби з COVID-19

Докладніше
DIY-мейкери приходять на допомогу  медицині

DIY-мейкери приходять на допомогу медицині

07.04.2020

Пандемія COVID-19 показала важливість приділення уваги розвитку науки, медицини, а також інженерії і мейкерства. Зараз, під час гострої нестачі медичних засобів захисту та реанімації, винахідники і ентузіасти з усього світу роблять свій внесок у боротьбу з хворобою. Так коли до Італії дійшла нова коронавірусна інфекція, італійські лікарні зіткнулися з катастрофічним напливом пацієнтів з COVID-19 у важкому стані. Одна з таких лікарень витратила всі клапани для апаратів ШВЛ. Звернувшись безпосередньо до постачальника, щоб домовитися про термінову поставку нової партії, адміністрація отримала негативну відповідь: компанія була не в змозі організувати поставку клапанів в короткі терміни.

Тоді група італійських волонтерів вирішила використати 3D-принтер для того, щоб надрукувати неофіційні копії запатентованого клапана. Італійці підкреслили, що офіційний продукт є найкращим довгостроковим рішенням, але на даний момент лікарні можуть використовувати їх друковану альтернативу для порятунку життів.

Докладніше
Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

04.04.2020

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

 

Докладніше
Карантин подовжено

Карантин подовжено

25.03.2020

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Докладніше
Online ресурси кафедри ПЕЕА

Online ресурси кафедри ПЕЕА

23.03.2020

 

Як відомо, 11 березня 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти. На її виконання згідно з наказом №133 від 11.03.2020 у Харківському національного університеті радіоелектроніки оголошено карантин. Для студентів ХНУРЕ організовано проведення навчальних занять з використанням дистанційних технологій

Докладніше