Кафедра проектування та експлуатації електронних апаратів

Мова:

Онлайн марафон #NURETV«Ярмарок професій» з партнерами кафедри ПЕЕА

Онлайн марафон #NURETV«Ярмарок професій» з партнерами кафедри ПЕЕА

 

Авіоніка що це? Які перспективи спеціальності? Як правильно обрати свою майбутню професію? Особливості майбутньої професії випускника. Які перспективи професійного росту у цій професії? Як роботодавці обирають найкращого кандидата на робоче місце?

Про все це розповість Гладських Масим заступник директора ТОВ ” Прогрестех Україна”.

Прогрестех Україна надає інженерні послуги та розробку програмного забезпечення провідним підприємствам у галузях високих технологій. Прогрестех-Україна є найбільшим у Східній Європі постачальником послуг для компанії Boeing. Входить до складу міжнародного холдингу Progresstechgroup, котрий консолідує інженерні центри в Європі й Північній Америці та має 14 офісів по всьому світі. Спеціальність 173, освітня програма “Вбудовані системи авіоніки”

Вбудовані системи що це? Які перспективи спеціальності? Як правильно обрати свою майбутню професію? Особливості майбутньої професії випускника. Які перспективи професійного росту у цій професії? Як роботодавці обирають найкращого кандидата на робоче місце?

Про все це розповість Олексій Огуй – Senior Manager в компанії Global Logic.

GlobalLogic Україна (англ. GlobalLogic Ukraine) — IT-компанія, що займається створенням програмних продуктів. Це український підрозділ GlobalLogic, що має офіси в Києві, Харкові, Львові, Миколаєві, співпрацює з більш ніж 5000 розробниками в Україні. За даними щопіврічного рейтингу ДОУ «ТОП-50», GlobalLogic з 2019 року входить до трійки найбільших ІТ-компаній України. Один із розширяючихся напрямів Вбудовані Системи.