Кафедра проектування та експлуатації електронних апаратів

Мова:

Онлайн Парад партнерів кафедри ПЕЕА до 90 річчя ХНУРЕ

Цього року наш університет відзначає знаменну дату – 90-річчя ХНУРЕ з дня свого заснування (1930-2020рр.)

Кафедра ПЕЕА долучилася до марафону привітань ХНУРЕ організованого NURE TV та організувала Парад партнерів кафедри ПЕЕА до 90 річчя ХНУРЕ.

Урочистий онлайн-Парад партнерів кафедри ПЕЕА до 90 річчя ХНУРЕ, пройде 16 жовтня, початок з 9:00. Кожну годину вас буде вітати наш партнер чи випускник ХНУРЕ.

Запрошуємо об 11-ій годині ранку 16 жовтня приєднатись до участі у нашому онлайн-святкуванні «90-річчя ХНУРЕ. Історія успіху». Святкова онлайн-трансляція ювілею ХНУРЕ пройде на Yuotube-каналі університету NURE TV. Долучайся!

У програмі заплановано чимало тематичних блоків:

💥Онлайн Парад партнерів кафедри ПЕЕА ХНУРЕІсторія ХНУРЕ допоможе відчути атмосферу минулого століття, познайомить з основними періодами розвитку університету, а також видатними особистостями, внесок яких зіграв значну роль у становленні нашого ВНЗ.

💥Онлайн Парад партнерів кафедри ПЕЕА ХНУРЕСучасний ХНУРЕ розповість нам про сьогоденний університет, який через свою наполегливу працю та неймовірні успіхи зміг потрапити до ТОП-1000 університетів світу.

💥Онлайн Парад партнерів кафедри ПЕЕА ХНУРЕСпеціально к ювілею ХНУРЕ привітання від ректора, колег і друзів з інших університетів, від студентів, співробітників, партнерів та випускників. Під час онлайн-святкування не пропустіть онлайн-нагородження викладачів та студентів-на засіданні святкової Вченої ради університету.

Окрім офіційної частини під час трансляції відбудеться декілька онлайн-вікторин у чаті, переможці яких отримають чашку із логотипом університету, виступ спортсменів, колективів студентського клубу, презентація виставки художньої творчості співробітників і студентів, та багато іншого.

І це тільки основні родзинки свята, всі деталі онлайн-святкування «90-річчя ХНУРЕ. Історія успіху» розкривати не будемо!

Харківський національний університет радіоелектроніки у 2020 році відзначає своє 90-річчя!

Приєднуйтесь до святкування!

16 жовтня 2020 року також в актовій залі університету о 10 годині відбудеться   урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди 90-річчя заснування Харківського національного університету радіоелектроніки.

Кожна родина має свою історію та своє генеалогічне дерево.

ХНУРЕ – це велика наукова родина, славетна наукова школа!!! 

Ви маєте унікальну можливість подивитися на шлях становлення багатьох науковців ХНУРЕ!

Знайдіть свого наукового керівника,

наукового керівника свого керівника

або себе самого!

ХНУРЕ | Харківський національний університет радіоелектроніки