Кафедра проектування та експлуатації електронних апаратів

Мова:

Студенти та викладачі відвідали компанію FED

22 квітня 2021 року в рамках співпраці членів  Кластер ІАМ – Харків  асистент кафедри ПЕЕА Романчук Віталій Сергійович спільно зі студентами 4 курсу спеціальності 173 “Авіоніка” Литвиненко Татяною та Якименко Олексадром  відвідали ПАТ “ФЕД” та ознайомились з сучасним обладнанням виробництва, сервісного обслуговування та ремонту агрегатів авіаційного і загальномашинобудівного призначення.

Історія компанії тісно пов’язана з Харківським машинобудівним заводом «ФЕД».

Студенти та викладачі відвідали компанію FED

Компанія FED (АТ «ФЕД», FED PJSC) – одне з провідних підприємств України, яке спеціалізується на розробці, виробництві, сервісному обслуговуванні та ремонті агрегатів авіаційного, космічного і загальномашинобудівного призначення. Системи управління польотом виробництва компанії FED мають ключове значення для забезпечення безпеки літаків і вертольотів. Агрегати компанії успішно застосовуються на літаках і вертольотах українського і зарубіжного виробництва.

FED має в своєму розпорядженні сучасний парк високоточного обладнання з металообробки, що дозволяє компанії випускати продукцію відповідно до найвищих світових стандартів і успішно конкурувати на світовому авіаційному ринку.

Студенти та викладачі відвідали компанію FED

Компанія FED – один із лідерів з експорту продукції аерокосмічного машинобудування. Більше 60% продукції компанії FED йде на експорт. Продукція компанії постачається в країни Євросоюзу, Китай, Південну Корею, Індію, ОАЕ. Компанія активно співпрацює з США, Канадою, Бразилією щодо реалізації спільних проектів в авіабудуванні.

Студенти та викладачі відвідали компанію FED