Кафедра проектування та експлуатації електронних апаратів

Мова:

Відбувся другий етап всеукраїнського студентського конкурсу «Авіатор 2020»

7 лютого 2020 відбувся другий етап всеукраїнського студентського конкурсу «Авіатор 2020» в якому взяли участь студенти Харківського національного університету радіоелектроніки.

В рамках другого туру вони проходили тестування з англійської мови. 

Студенти ХНУРЕ вже четвертий раз беруть участь в конкурсі. Всі попередні три рази в фінал проходили наші студенти. 

Наступні етапи:

  • Вирішення бізнес-кейсу (Березень, 2020)
  • Презентація власного проекту, розробки, стартапа в сфері авіації (Квітень, 2020)

«Авіатор» – масштабний всеукраїнський освітній проект для талановитої молоді, яка захоплюється авіацією. Вперше відбувся в 2012 році, і за вісім років він об’єднав творчих і креативних студентів з усіх куточків країни.

Учасники – майбутні інженери, пілоти, конструктори, диспетчери, стюардеси і механіки. Переможці «Авіатора 2020» в кінці липня відправляться на кращий в світі авіасалон Farnborough Airshow в Великобританію! Протягом двох днів вони будуть гостями форуму, де побачать останні досягнення світового авіапрому, відвідають стенди і шале гігантів авіабудування, поспілкуються з закордонними фахівцями, пройдуть майстер-класи і милуватимуться демонстраційними польотами. І ще два дні присвятять активному відпочинку – познайомляться з однією з найкрасивіших столиць Європи і розважаться в парку атракціонів Торп Парк!

Відбувся другий етап всеукраїнського студентського конкурсу «Авіатор 2020»